Hallo, Rayko

Rayko
Naam:
Rayko
Geslacht:
Mannelijk
Leeftijd:
8 jaar en 1 maand
Ras:
Siberische Husky
Referentie:
25131

🐾 RAYKO – Husky, 30 kg

🎂 Geboren op 08/06/2018

♂️ Reu, gecastreerd

🏡 In het asiel sinds 26/12/2024

Rayko verbleef sinds december 2024 bij ons en vond eindelijk een thuis 💛. Leuke mensen, sportief, mooie Husky-activiteiten op de planning… Helaas bleek de drukte van de stad en het gebrek aan ruimte helemaal niets voor hem 😔.

Wat we wél leerden, is dat Rayko in huis heel flink is: hij is zindelijk ✅, slaapt netjes ’s nachts 🌙 en kan enkele uurtjes alleen zijn zonder problemen.

Rayko is vriendelijk naar mensen toe 🤗 en zoekt bij voorkeur een rustige, landelijke omgeving 🌿. Hij hoeft niet per se het enige huisdier te zijn: een kennismaking met een stabiele, grote teef kan zeker overwogen worden 🐕.

👉 Interesse om te adopteren?

Stuur dan een mailtje naar wommelgem@blauwe-kruis.be met een zo volledig mogelijke voorstelling van jullie situatie. Onvolledige kandidaturen kunnen we helaas niet behandelen.

Vermeld zeker:

👨‍👩‍👧‍👦 Gezinssituatie

Wie zijn de gezinsleden? Wat zijn de leeftijden van volwassenen en eventuele kinderen?

🐶 Andere honden

Zijn er al honden aanwezig? Vermeld ras, geslacht, leeftijd en of ze gecastreerd/gesteriliseerd zijn.

🐾 Andere huisdieren

Zijn er nog andere huisdieren zoals katten, konijnen, vogels, paarden, …? Komt de hond hiermee in contact? Zijn deze dieren gewend aan honden?

💼 Werksituatie

Wat zijn de werkuren van de gezinsleden? Is er thuiswerk mogelijk? Hoeveel uur per dag zou de hond gemiddeld alleen zijn?

🏠 Woonsituatie

Woon je in een huis of appartement? Is er een tuin? Hoe groot is die en is ze goed afgesloten?

⏳ Alleen leren blijven

Hoe willen jullie het alleen blijven opbouwen? Hoeveel tijd hebben jullie voorzien om in het begin thuis te zijn? Wat zijn de mogelijkheden als dit moeilijk verloopt?

🚶 Dagelijkse beweging

Hoe ziet de dagelijkse lichaamsbeweging eruit (wandelen, duur, frequentie, omgeving)?

🎾 Extra activiteiten

Zijn er plannen voor extra activiteiten zoals hondenschool, sport, uitstappen, …? Hoe vaak?

🐾 Hondenervaring

Welke ervaring hebben jullie met honden (rassen, probleemgedrag, training, cursussen, …)?

📸 Foto’s

Voeg enkele duidelijke foto’s toe van: gezin, eventuele huisdieren, tuin en omheining, leefruimte van de hond en wandelomgeving.

☎️ Contactgegevens

Volledig adres en telefoonnummer (nodig om een afspraak te kunnen maken).

Dankjewel om dit zo volledig mogelijk te bezorgen — zo kunnen we sneller bekijken of er een goede match is ❤️🐾

📩 Belangrijk: mail ons je kandidatuur, want telefonisch nemen we geen aanvragen aan. We werken enkel op afspraak.

Of kom hem eens live ontmoeten tijdens ons vrij bezoekmoment: iedere eerste zaterdag van de maand van 14u tot 15u.

Eigenschappen

Kan met kinderen om < 6 jaar?
Nee
Kan met kinderen om < 14 jaar?
Onbekend
Gesteriliseerd/gecastreerd?
Ja
Heeft toegang nodig tot een tuin?
Ja
Zindelijk?
Ja
Kan vervoerd worden in de auto?
Ja
Kan met andere honden?
Onbekend
Kan met andere katten?
Nee
Ervaring met andere diersoorten (bijv. kippen, konijnen,…)?
Nee
Kan alleen thuis blijven?
Ja
Basis commando's gekend?
Onbekend
Ervaring met honden/ras vereist?
Ja
Formaat
Groot

Rayko verblijft momenteel in:

Het Blauwe Kruis van België - Wommelgem
WOMMELGEM
Het Blauwe Kruis van België - Wommelgem
Bekijk alle dieren van Het Blauwe Kruis van België - Wommelgem
Deel Rayko op social media: