Hallo, Sekhu

Sekhu
Naam:
Sekhu
Geslacht:
Mannelijk
Leeftijd:
3 jaar en 10 maand
Ras:
Mechelse Herder
Referentie:
20241496

Zijn start in het leven was helaas niet gemakkelijk: als pup werd hij mishandeld en bracht hij veel tijd alleen door met een muilkorf om. Het vertrouwen in mensen opbouwen was voor Sekhu een grote uitdaging. Maar met tijd, geduld en de juiste aanpak heeft hij enorme stappen gezet. Vandaag is hij klaar voor een nieuw hoofdstuk in een warme thuis.

Sekhu is een gevoelige hond die in het begin wat nerveus en onzeker kan zijn. Vroeger kon hij hieruit happen bij correcties, maar dat gedrag heeft hij al lange tijd niet meer laten zien. Hij groeit elke dag verder open tot een zachte, lieve hond die dol is op knuffels en geniet van lange snuffelwandelingen.

Sekhu vindt andere honden nog wat spannend, maar met een rustige en positieve kennismaking kan dit zeker verder opgebouwd en getest worden. Met oudere kinderen (vanaf 14 jaar) kan hij een fijne en betrouwbare kameraad zijn.

Sekhu is een hond met veel potentieel die ontzettend dankbaar is voor de kans die hij krijgt. Met een geduldige en liefdevolle baas zal hij uitgroeien tot een trouwe en warme vriend.

? Ben jij degene die Sekhu een veilige en liefdevolle thuis wil geven? Vul dan de adoptieaanvraag in via onze website: www.dierenbeschermingmechelen.be/honden

Eigenschappen

Kan met kinderen om < 6 jaar?
Nee
Kan met kinderen om < 14 jaar?
Nee
Gesteriliseerd/gecastreerd?
Ja
Heeft toegang nodig tot een tuin?
Ja
Zindelijk?
Onbekend
Kan vervoerd worden in de auto?
Onbekend
Kan met andere honden?
Ja
Kan met andere katten?
Nee
Ervaring met andere diersoorten (bijv. kippen, konijnen,…)?
Onbekend
Kan alleen thuis blijven?
Onbekend
Basis commando's gekend?
Ja
Ervaring met honden/ras vereist?
Ja
Formaat
Groot
Deel Sekhu op social media: