Maak kennis met onze allemansvriend Mickey!
Mickey is een prachtige Mechelse herder-kruising van 8 jaar jong. Deze lieve dame kwam helaas in het asiel terecht omdat haar baasje naar een rusthuis moest verhuizen.
Ze heeft altijd in een warme en liefdevolle thuis gewoond, waar ze werd overladen met aandacht, knuffels en verwennerij. Mickey was zelden alleen en mocht vaak mee op uitstap. Daardoor is ze erg aanhankelijk geworden en vindt ze het moeilijk om alleen te blijven. We zoeken daarom een gezin waar ze veel gezelschap krijgt en slechts weinig alleen hoeft te zijn.
Wandelen was ze niet echt gewend, maar daar werken we momenteel rustig aan. Intussen maakt ze al kleine wandelingetjes tot aan de loopweide, waar ze volop geniet van snuffelen en ontdekken. Omdat ze nog wat vertrouwen moet opbouwen tijdens wandelingen, zoeken we voor Mickey een thuis met een tuin waar ze veilig kan ontspannen.
Mickey heeft vroeger samengeleefd met andere honden, wat altijd goed verliep. Een kennismaking met eventuele aanwezige honden zal uiteraard bekeken worden. Andere huisdieren zijn echter niet haar beste vrienden.
Een gezin met oudere kinderen behoort zeker tot de mogelijkheden, op voorwaarde dat zij haar rust en grenzen respecteren.
Mickey is gechipt, geregistreerd en gevaccineerd. Meer foto's van haar kan je vinden via onze facebookpagina https://www.facebook.com/media/set?vanity=dierenasielpoezewoef&set=a.1019778887066349
Indien u deze knappe dame wenst te adopteren kan u een vragenlijst invullen. Deze vragenlijst kunt u vinden ophttp://https://www.poperinge.be/dier-adopteren. Wanneer wij uw vragenlijst hebben ontvangen nemen wij terug contact met u op.