Terug

Hallo, Mc Cally

Mc Cally

Eigenschappen

Heeft toegang nodig tot een tuin?
Nee
Moet verplicht binnen gehouden worden?
Nee
Zindelijk?
Ja
Kan met honden?
Nee
Kan met andere katten?
Ja
Ervaring met andere diersoorten (bijv. kippen, konijnen,…)?
Onbekend
Rustige omgeving (oudere dieren)?
Onbekend
Boerderijkat / Stalkat ?
Nee
Kan met kinderen om < 6 jaar?
Ja
Kan met kinderen om < 14 jaar?
Ja
Schootkat - Knuffelkat?
Ja
Kleur
tijger
Naam:
Mc Cally
Geslacht:
Vrouwelijk
Leeftijd:
9 jaar en 1 maand
Ras:
Europese Korthaar
Referentie:
23528

TER ADOPTIE

Naam: Mc Cally

Geboortedatum: 01/01/2016

Geslacht: Vrouwelijk

Vrij vanaf: onmiddellijk

Gecastreerd/gesteriliseerd: ja 

Gechipt: ja 

Gevaccineerd: ja 2x

Adoptieprijs: 170 euro

Kan omgaan met kinderen: ja 

Kan omgaan met honden: nee

Moet buiten kunnen? nee

Kan met andere katjes: ja

Dit katje verblijft in de gemeente: Booischot

Karakter van dit katje

Hoi ik ben Mc Cally, je gaat het nooit geloven maar ze hebben mij gevonden in een vuilnisbak, net op tijd want ik was er niet goed aan toe ik was helemaal uitgedroogd het had niet lang meer moeten duren.

Gelukkig is alles goed met mij gekomen alleen is uit mijn bloedonderzoekje uitgekomen dat ik een suikerpatiëntje ben mijn opvangmama zegt dat ik een suikerroosje ben, dit wil dus wel zeggen dat ik s 'morgens en s 'avonds op hetzelfde tijdstip ingespoten moet worden.

Ik ben de liefste kat van heel de wereld ik ben de mens zo dankbaar ik geef heel graag kopjes en word heel graag geaaid ook op mijn buikje, thuis ben ik de welkomstpoes, iedereen die bij ons op bezoek komt krijgt een kopje.

Mijn insuline geven is helemaal geen probleem, ik ken dit goed en laat dit zonder problemen toedienen.

Zijn er nog vraagjes over mij stel ze gerust aan mijn opvangmama, kom je graag eens op de koffie plan dan maar vlug een bezoekje bij ons in Booischot.

Bij interesse in MC Cally stuur dan snel een mailtje naar volwassenkat@hpho.be. 

Lees ook alvast onze adoptievoorwaarden hier: https://www.hpho.be