DJUNTA - Turkse Herder
Geboren op 10/03/2023 - teef
In het asiel sinds 16/09/2024
Djunta werd in september in beslag genomen, samen met haar lotgenootje Pedro, en nog een 30-tal andere Turkse Herders die bij diverse asielen geplaatst werden. Ze kwamen uit een schrijnende situatie. We hielden dus ons hart vast voor de toestand van de honden die we zouden binnen krijgen.
Djunta was beter dan we hadden verwacht. Ze is wat wantrouwig naar vreemden en onbekende situaties in het begin, maar ze draait vrij snel bij en is dan een lieve dame. Ze kan met andere honden overweg. Een stevige reu moet zeker lukken.
Wat Djunta wel nog zal moeten leren, is het leven in huis. Ze kwam uit een hangar/stal en zit bij ons natuurlijk in de kennel. Ze ligt graag buiten, dus we zoeken een thuis waar ze ook een tuin heeft.
Djunta werd herplaatst bij mensen die heel veel ruimte hadden, en ook weidedieren. Jammer genoeg ontsnapte Djunta van het terrein en konden ze haar niet houden. Zoals verwacht was ze nog afstandelijk omdat ze de mensen nog niet kende. Ze leefde zonder problemen samen met 2 andere honden en reageerde ook positief op de paarden en ezels. Belangrijk voor Djunta zal zijn: tijd, geduld en begrip van haar nieuwe baasjes, en terrein waar ze niet af kan. Zonder toezicht heeft ze een verblijfplaats met een dak nodig.
Gelieve bij interesse een kandidatuur in te sturen naar wommelgem@blauwe-kruis.be
Een volledige kandidatuur bevat informatie over:
- aantal gezinsleden
- leeftijden kinderen indien van toepassing
- ras, geslacht en leeftijd andere honden
- werksituatie + info over waar en hoe lang de hond alleen zal blijven
- woonsituatie (appartement, huis, tuin?)
- activiteiten die je met de hond wil gaan doen
- waarom je deze hond wil adopteren
- foto's van gezin en leefomgeving
- uw TELEFOONNUMMER en adres
Gelieve enkel te mailen en niet te bellen. Er worden geen telefonische kandidaturen aangenomen.
We werken nog steeds enkel op afspraak.
Als alternatief kan je ook naar haar komen kijken tijdens ons vrij bezoekmoment, iedere eerste zaterdag van de maand van 14 tot 15u!
Adopties in NL terug mogelijk!