Hallo, Lucky

Lucky

Eigenschappen

Kan met kinderen om < 6 jaar?
Nee
Kan met kinderen om < 14 jaar?
Ja
Gesteriliseerd/gecastreerd?
Onbekend
Heeft toegang nodig tot een tuin?
Ja
Zindelijk?
Ja
Kan vervoerd worden in de auto?
Ja
Kan met andere honden?
Ja
Kan met andere katten?
Nee
Ervaring met andere diersoorten (bijv. kippen, konijnen,…)?
Nee
Kan alleen thuis blijven?
Onbekend
Basis commando's gekend?
Onbekend
Ervaring met honden/ras vereist?
Ja
Formaat
Klein
Deel Lucky op social media:
Naam:
Lucky
Geslacht:
Mannelijk
Leeftijd:
6 jaar en 7 maand
Ras:
Franse Bulldog
Referentie:
11406

Lucky en Gizmo zijn een onafscheidelijk duo Franse bulldogjes. Zoals veel hondjes van hun ras hadden ze last van BOS (Brachycefaal Obstructief Syndroom), wat hun ademhaling bemoeilijkte. Bij Lucky was dit behoorlijk ernstig, waardoor hij een uitgebreide operatie kreeg. Bij Gizmo was de aandoening minder uitgesproken, maar ook hij onderging een kleinere ingreep. Beide hondjes zijn ondertussen geopereerd en herstellen in het asiel, in afwachting van een nieuwe thuis.

Deze broertjes hebben een heerlijk contrast in hun karakter: op wandeling zijn ze enthousiast en actief, maar in hun hokje brengen ze het liefst uren slapend en snurkend door—meestal lekker knus tegen elkaar aan. Ze waren het gewend om bij hun vorige eigenaar binnen in huis te leven en zijn dus echte gezelschapshondjes.

Bij hun vorige thuis kregen ze regelmatig eten van tafel (vooral vlees), en ze vinden bezoek soms moeilijk. Ze kunnen dan uit onzekerheid happen naar bezoekers. Dit is iets om rekening mee te houden. Verder zijn ze volledig zindelijk, kunnen ze goed mee in de auto en hebben ze er geen probleem mee om even alleen thuis te blijven.

 

🐢 ❓ Volgens de vorige eigenaar zouden Lucky en Gizmo naar andere honden kunnen happen. Een match met een andere hond kan getest worden, maar omdat ze al met twee zijn, is dat niet meteen nodig.

🐱🐰 β›” Samenleven met andere dieren is voor deze broertjes geen optie.

πŸ‘Ά ❓ Er waren geen kinderen in hun vorige gezin. Wanneer er kinderen op bezoek kwamen, reageerden ze soms enthousiast en konden ze happen tijdens het spel. Bij oudere kinderen die rustig met hen omgaan, verwachten we geen problemen.

🏑 βœ” Door hun korte snuitjes kunnen ze moeilijk tegen warmte. Op warme dagen is een tuin een fijne extra, zodat ze niet ver hoeven te wandelen.

 

πŸ‘‰ Voor Lucky en Gizmo zoeken we een adoptant die hen samen een warme en rustige thuis wil geven. Ze genieten van dagelijkse wandelingen, maar gezelschap is voor hen het allerbelangrijkste.

 

πŸ’Œ  Interesse? Check dan zeker de adoptieprocedure via https://blauwekruis-brugge.be/asiel/adoptieprocedure/, vul het aanvraagformulier in (https://blauwekruis-brugge.be/asiel/formulier-interesse-in-een-dier/) en indien je in aanmerking komt, bellen wij je op voor een kennismaking.

Lucky verblijft momenteel in:

Het Blauwe Kruis Brugge
BRUGGE
Het Blauwe Kruis Brugge
Bekijk alle dieren van Het Blauwe Kruis Brugge