GERESERVEERD
Gmairo werd ‘gevonden’ en mocht niet meer terug naar de eigenaars. Hij is een lieve onstuimige jonge Labrador die nog veel moet leren.
We zijn ervan overtuigd dat een baasje die tijd en energie in hem steekt, een vriend voor het leven heeft!
De Labrador retriever is een hele intelligente hond. Hierdoor worden Labradors vaak ook ingezet als hulphond of werkhond. Alle Labradors zijn intelligente honden, maar je moet ze natuurlijk wel leren hoe ze deze intelligentie moeten gebruiken. Daarom is een goede en consequente opvoeding ontzettend belangrijk.
De Labrador is een energieke hond. Hij heeft veel beweging nodig. Dagelijks moet de hond minimaal een uur lekker kunnen rennen, springen, zwemmen. Hij moet zijn energie kwijt kunnen. Als je Labrador retriever niet voldoende beweging krijgt, dan zal hij erg vervelend kunnen worden in huis. Dit uit zich vaak in blaffen en dingen kapot kauwen.
Om dit te voorkomen kun je ook met je volwassen Labrador gaan hardlopen. Hij zal dat ontzettend leuk vinden om dit samen met zijn baas te doen. En de hond houdt van apporteerspelletjes. Dat is voor hem een fysieke en mentale uitdagingl.
Gelieve voor de adoptie niet te telefoneren of spontaan langs te komen aub.
Je kan zich kandidaat stellen door een e-mail te sturen naar dierenbeschermingmeetjesland@telenet.be met voldoende uitleg over uw woon-, werk- en gezinssituatie, vergeet je telefoonnummer niet te vermelden.
Wij bekijken alle aanvragen en nodigen dan de voor ons best geschikte kandidaat uit om met Gmairo te komen kennis maken..