Polleke
Chihuahua - reu, gecastreerd - 31.08.2022
Polleke is een klein, lief ventje dat via inbeslagname bij ons terechtgekomen is. Ondanks zijn moeilijke start in het leven, heeft hij een zacht karakter en een groot hart. Vanaf dag één toont hij zich als een dankbaar en aanhankelijk hondje dat vooral geniet van alle aandacht die hij krijgt. Een aai, een knuffel of gewoon lekker bij je in de buurt zijn – daar fleurt hij helemaal van op.
Zindelijkheid en wandelen aan de leiband... dat is nog een leerproces. Polleke doet zijn best, maar heeft nog wat tijd en begeleiding nodig om alles onder de knie te krijgen. We merken echter dat hij snel leert en graag wil plezieren, dus met wat structuur en liefde komt dat zeker goed.
Met andere honden klikt het prima. Hij is sociaal en kan goed overweg met zijn soortgenoten, wat het samenleven met andere honden gemakkelijk maakt.
Kortom, hij is een heerlijk ventje met een groot hart dat op zoek is naar iemand die hem de tijd, liefde en veiligheid geeft die hij verdient. Ben jij diegene die hem een tweede kans wil geven?
Interesse? Stel je kandidaat via deze link: https://forms.gle/5k46KnZBFpsZSD4t6 of stuur een mailtje naar dierenasielninove@hotmail.com met wat meer informatie over zijn eventueel toekomstige thuis.
Graag ook je naam, telefoonnummer en adres vermelden.